(067) 449 45 99
Замовлення приймаються з 8:00 до 20:00 без вихідних
Навігація

Йогурт термостатний 0% ТМ Paolo 320г.
5.00 3

Галерея

 • Йогурт термостатний 0% ТМ Paolo 320г. -

Опис

Наш ЙогуртТМ «Paolo» дуже смачний і вироблений виключно зі свіжого молока та заквасок. Унікальність продукту закладена ще в процесі виробництва, адже наш Йогурт виробляється без гомогенізації та без застосування модифікованого крохмалю, інших стабілізаторів, барвників, «хімії». Завдяки тому, що на кожній стадії виробництва молоко та готовий йогурт контролюється за показниками безпеки, споживачі отримують гарантовано безпечний продукт на відміну від йогуртів, виготовлених вдома. Солодкий жирний і несолодкий нежирний, термостатний Йогурти смачні, поживні і корисні. Допускається відділення виворотки, оскільки Йогурт виробляється без домішок і консервантів. Йогурт ТМ «Paolo» фасується виключно в скляну тару. Ми захистили свій продукт від негативного впливу пластикової тари.

Їжте 400 грам йогурту ТМ «Paolo» щодня і сміливо вирушайте в магазин за джинсами на один розмір менше. За даними американських учених, саме ця порція в поєднанні з відмовою від калорійної їжі дозволила скинути вагу учасникам дослідження на 22 відсотки і зменшити жир на 81 відсоток, на відміну від тих, хто просто сидів на дієті. Вони також зберегли на одну третину більше сухої м’язової маси, яка допомагає у підтриманні втрати ваги. Коли ви їсте йогурт, кальцій дає сигнал жировим кліткам позбавлятися від кортизолу (гормону, який утворює жир), що полегшує схуднення, амінокислоти ж допомагають спалювати жири. Загалом, Йогуртова дієта – одна з найдієвіших і найлегших.Одна порція йогурту містить значну кількість калію, фосфору, рибофлавіну, йоду, цинку і вітамін В5 (пантотенову кислоту). Йогурт також містить В12, який оновлює червоні кров’яні клітини, допомагає нормальному функціонуванню нервової системи. 

Розповісти друзям!

Купить Йогурт термостатний 0% ТМ Paolo 320г.

35 грн.

Характеристики

Країна походження Україна
Вага упаковки 320 г
Упаковка скляна пляшка
Бренд Paolo
Жирність 0%

Написати відгук

 • 28 мая 2015 15:52
  неожиданно приятно удивлен 

  достаточно сложно найти полезный йогурт на полках. Потому приятно удивлён качеством. К сожалению, нужно признать, что Вам не хватает рекламы. Я нашёл йогурт на полке магазина сам (не буду уточнять сеть) на верхней полке вне досягаемости людей среднего роста. Подумайте , пожалуйста, как Вам выделить свой товар в рознице и в интернет. Он стоит внимания!

 • 14 ноября 2014 02:49
  Рекомендую) 

  Все-таки решила, что нужно написать! А то как обычно: нравиться - молчим, не нравится - говорим.
  Йогурты обалденные, больше всего мужу понравился этот! Обслуживание - выше всяких похвал!!! Написала вопрос в 19.00, через 5 минут получила развернутый ответ. Такое впечатление, что спецом ждали, чтобы оперативно ответить!!! Рецепты подробные, консультации оперативные!!! Моя семья без этих йогуртов не может - муж ест без всяких добавок, детям и себе в блендере перемешиваю вместе с творогом и медом -думаю от этого и творог усваивается намного лучше, а вкусно -невероятно!!! Летом еще и фрукты добавить можно, вообще вкуснотища!!! Спасибо огромное!!!

 • 13 ноября 2014 15:56
  Отзыв 

  Получил йогурт,хочу поделится с покупателями.Такой йогурт я открыл для себя впервые привлекло слово термостатный.Скажу сразу удивил меня в хорошую сторону,необычно что, его ешь как холодец ложкой и вкус. Спасибо! Дети не очень охотно ели но, так как я заказал еще сладкий питьевой, то тот у них пошел на ура. С магазином не сравнить. Будем вашими клиентами))

Наверх